ORDU İL ODA BORSA MÜŞTEREK TOPLANTISI
İlimizdeki oda ve borsalar müşterek toplantısı 6 Kasım 2023 tarihinde sayın valimiz Muammer Erol’un katılımıyla gerçekleştirildi.
Borsamız başkanı Ziver Kahraman, Ordu TSO başkanı A.Levent Karlıbel, Fatsa TB başkanı Ali Feyzi, Fatsa TSO başkanı Tayfun Karataş, Ünye TB başkanı Mustafa Uslu ve Ünye TSO başkanı İrfan Akar ile oda/borsaların genel sekreterlerinin katıldığı toplantıda, ilimize dair ekonomik göstergeler ile potansiyeller değerlendirildi.