ZİVER KAHRAMAN GÜVEN TAZELEDİ

 
02.04.2018
823 Okunma

 

Ordu Ticaret Borsası Meclis seçimleri 5174 sayılı kanunun usul ve esaslarına göre 01 Nisan 2018 Pazar günü 09.00-16.00 saatleri arasında Altınordu İlçe Seçim Kurulu gözetiminde Ordu Ticaret Borsası hizmet binasında gerçekleştirildi.

 

Mevcut Başkan Ziver KAHRAMAN’ın listesi 307 seçmenin 220’sinin oyunu alarak seçimlerin galibi oldu. Borsa tarihinin tek adaylı en yüksek katılımlı ilk seçimi olduğunu bildirilirken, seçim sonrasında Ordu Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ziver KAHRAMAN borsa üyelerine hitaben bir teşekkür konuşması yaptı.

 

 

 

Ziver KAHRAMAN’ın konuşması

 

Değerli üyelerimiz!

Çok kıymetli arkadaşlarım!

Sevgili dostlarım!

 

Sizlerin güven ve teveccühü ile bir kere daha bu onur ve sevinci yaşamaktayız. Her birinize tek tek teşekkür ediyor, Allah razı olsun diyorum.

 

 

Geçtiğimiz dönem yöneticiliğini yaptığımız bu güzide kurum, gücünü de güvenini de sizin gibi her biri birer değer olan üyelerinden almaktadır. Geçmişte olduğu gibi bundan sonra da gücümüzü sizden almaya devam edeceğiz. Sizden aldıklarımızla yol haritamızı belirleyecek ve enerjimizi yine sizler için harcayacağız.

 

 

Seçimimiz oldu, bitti. Sonuç budur. Bizler, demokrasinin en sağlam örneğini ortaya koyarak, demokratik ortamda tercihlerimizi oyladık ve ortaya çıkan sonuç bizim özgür irademizdir. Özgür irademizi hangi tarafta kullanmış olursak olalım, sandık açıldıktan sonra rekabet de, yarış da bitmiş, birlik, beraberlik ve dostluk başlamıştır. Biz, seçimleri rekabet ya da mücadele olarak görmüyoruz. Bu bir bayrak yarışıdır. Hizmet yarışıdır. Malumunuz olduğu üzere maddi anlamda bir kazancımız söz konusu değildir, gönüllülük esasıyla bilâ ücret hizmet vermekteyiz, yani bu bir gönül işidir. Gönülle yapılan işlerde gönül kırmak, gönül koymak olmaz.

 

 

Önümüzde sayfaları hiç açılmamış bir dönem durmaktadır ve bu gece bu yeni dönemin eşiğinde, sizlerle beraber coşku doluyuz. Bu yeni dönem için projelerimiz hazır ve bu projelerimizin birçoğunu izlerle paylaştık. Yarından tezi yok kolları sıvıyor ve kaldığımız yerden devam ediyoruz.

 

 

Geride kalan dönemde ve seçim sürecimizde bizlere desteğini esirgemeyen, kar, yağmur, çamur demeden bizlere kapılarını ve gönüllerini açan siz değerli üyelerimize, gönül dostlarımıza, ne kadar teşekkür etsek azdır.

 

 

Sevgili dostlarım

 

Söylenecek çok şey olsa da “gün söz söyleme günü değil iş görme günüdür “ diyerek, şükran ve minnetlerimi sunuyor, birlikte yürüyeceğimiz bu yolda Allah yâr ve yardımcımız olsun diliyorum.

 

 

Sağ olun!

 

Var olun!

 

 

Seçimleri kazanan listedeki üyeler

 

ZİVER KAHRAMAN

ÖZYÜREK TARIMSAL ÜRÜN. SAN. İHR. İTH. VE TİC. LTD.ŞTİ.

KARADENİZ GIDA BEY. MAD. HAY. PAZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

ERKAR ZİRAİ ÜRÜNLER İNŞ. NAK. GIDA SAN. TİC.A. Ş.

MUSTAFA ÖZYILMAZ

İŞLEMELER TAR. ÜRN. PET. İNŞ. HAY. NAK. TİC. LTD.ŞTİ.

UĞUR SARIKOCA

YUSUF ZİYA ERKOÇ

ENGİNYURT TAR. ÜRN. SAN. İNŞ. TAAH. TURZ. PAZ. LTD. ŞTİ.

HALİS GÜNDÜZ

ÇAMUROĞLU TARIM ÜRÜN. PAZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

MUSTAFA BİNDAŞ

ÇEKİCİLER TAR. ÜRN. GIDA ORM. İNŞ.MLZ.TİC.LTD.ŞTİ.

YUNİS SÖNMEZ

 

Seçim sonuçlarının İlçe Seçim Kurulu tarafından kesinleştirilmesi ardından Yönetim Kurulu ve diğer organların oluşturulacağı bildirildi.